Broek of rok te wijd in de taille : (
Een oplossing voor een te wijde taille zou een riem kunnen zijn of bretels. Maar mijn kinderen hadden een hekel aan een riem. En zeker als ze nog klein zijn, kan een riem voor vertraging zorgen bij het uitdoen van een broek en daardoor leiden tot ongelukjes. Bovendien lost een riem niet op dat het model nog steeds te wijd is.
Verstelbare tailleband: wat is het?
Waar kun je kleding met verstelbare tailleband kopen?
- Hema
- C&A
- Wibra Kijk ook eens naar hydrofiel luiers Wibra!
- H&M
- Cool Cat
- Zeeman baby zie ook hydrofiel luiers Zeeman
- Scapino
- Bristol
Er zijn er ongetwijfeld nog meer, maar dit is het rijtje met winkels waar ik graag kwam en waar de prijzen relatief vriendelijk zijn.
Zelf een verstelbare tailleband maken
Je kunt natuurlijk zelf een verstelbare tailleband in een broek zetten. Knoopsgatenelastiek koop je onder andere bij Stoffennet voor 3,- per meter.
Weet jij nog meer winkels waar ze kleding verkopen met verstelbare tailleband? Vertel het in de comments!
Neem nu een gratis emailabonnement op De Mamablogs!
Ideaal he, ik kan niet zonder met m'n smalle kids. Maar tegenwoordig hebben alle winkels wel knoopsgat elastiek is mijn ervaring..
BeantwoordenVerwijderenIk heb altijd een enorme hekel gehad aan die dingen! Ik ben vooral fan van gewoon broekjes of rokjes met elastieken, want ik lijk er nooit mee overweg te kunnen, met die tailleband :-)
BeantwoordenVerwijderenVrijwel in elke winkel verkopen ze nu broekjes met verstelbare band. Mijn kinderen zijn smal dus hebben dat ook wel nodig.
BeantwoordenVerwijderenIk koop ook altijd broeken met herstelbare band, meestal zijn ze goed van lengte maar in de taille te groot. Ze kunnen broeken veel langer aandoen op die manier.
BeantwoordenVerwijderenIk vind dat ook zo enorm handig, mijn meiden zijn lang en dun, altijd een probleem met broeken
BeantwoordenVerwijderenIk vind het ideaal. Vooral toen zoonlief geen luiers meer droeg toen hij net 2 jaar was. Zijn broeken waren anders algauw te wijd.
BeantwoordenVerwijderenIk droeg toen ik klein was ook altijd zulke broeken met een verstelbare tailleband! X A
BeantwoordenVerwijderenLange benen... Dankzij die rekker weten wij ook weer waar we passende broeken moeten kopen, een echt probleem hier bij onze kinderen
BeantwoordenVerwijderenIk heb liever een elastiek in haar broekje.
BeantwoordenVerwijderenAl die knopjes, om gek van te worden met zo een nudist als die van mij :D